Від суперництва до співпраці: зміна підходів до розв’язання конфліктів

Новини

17.06.2011. Народним депутатам України рекомендували розглянути проект закону «Про медіацію»

Члени Комітету з питань правосуддя Верховної Ради України рекомендували колегам-народним депутатам винести проект закону «Про медіацію» на перше читання. Таке рішення ухвалено засіданням Комітету 15 червня після розгляду законопроекту № 8137.

Народні обранці обговорили сферу застосування закону, питання навчання та акредитації медіаторів, необхідність внесення змін до інших нормативно-правових актів тощо.

Нагадаємо, законопроект «Про медіацію», поданий депутатом Олегом Тищенко, був зареєстрований у Верховній Раді України ще 21 лютого 2010 р. Законопроект розроблявся упродовж двох років як “рамковий” задля визнання медіації на офіційному рівні та для розвитку ефективного альтернативного методу вирішення спорів в Україні. Це стало першим кроком для інституціоналізації медіації як послуги в Україні. Закон також регулюватиме діяльність медіаторів та захищатиме репутацію цієї професії. До групи авторів документу ввійшли, серед інших, і представники Українського Центру Порозуміння.

Ознайомитися з текстом законопроекту, пояснювальною запискою, колективом авторів та висновком Головного науково-експертного управління можна на порталі Верховної Ради України.

БО «Український Центр Порозуміння»До списку новин »»
© 2010 Український Центр Порозуміння