Від суперництва до співпраці: зміна підходів до розв’язання конфліктів

Новини

05.06.2011. На Львівщині відбувся обмін досвідом впровадження практик відновного правосуддя у регіонах
У перші дні червня у Дрогобичі, одному з пілотних міст проекту «Стратегії міліції щодо профілактики підліткової злочинності в Україні», відбулася регіональна конференція «Профілактика нездорових тенденцій та надання соціальної допомоги дітям із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах».
 
У роботі конференції взяли участь більше ста осіб – працівники служб у справах дітей, кримінальної міліції у справах дітей, освітяни Львівщини, котрі мали можливість обмінятися досвідом щодо впровадження практик відновного правосуддя із представниками пілотних регіонів згаданого проекту – міст Біла Церква, Жмеринка, Івано-Франківськ, Пирятин, Київ та смт Красногвардійське.
 
До організації заходу доклали зусиль працівники служби у справах дітей Львівської обласної державної адміністрації, Дрогобицької міської ради, активісти Дрогобицької громадської організації «Спілка української молоді» та Центру відновного правосуддя Дрогобицько-Стрийського регіону. Також посприяли у проведенні конференції «Український Центр Порозуміння» та Швейцарське бюро співробітництва.
 
«Ми усвідомили, що необхідно шукати інноваційні методи профілактики злочинності у громаді. Однак розуміємо, що лише у тісній взаємодії можна досягти успіху. Ця взаємодія повинна будуватися за формулою: Кримінальна міліція у справах дітей + Служби у справах дітей + відділи освіти + недержавні організації + батьківські комітети + органи самоврядування населення. Ми свідомі того, що ці форми роботи, як і все нове, потребуватимуть не лише прикладення зусиль, але терпимості та забиратимуть значний відрізок часу. Тому бажаємо вам сили і терпіння, цікавих ідей і хороших колег-однодумців, які би допомогли втілити задумане», – говориться у поширеному оргкомітетом конференції зверненні до учасників.
 
Докладно про конференцію можна дізнатися з матеріалу-звіту Марії Николаїшин, регіонального координатор проекту «Стратегії міліції щодо профілактики підліткової злочинності в Україні» у м. Дрогобич.
 
БО «Український Центр Порозуміння»


До списку новин »»
© 2010 Український Центр Порозуміння