Від суперництва до співпраці: зміна підходів до розв’язання конфліктів

Новини

29.09.2011. У донецьку дадуть "відповідь на насильство у демократичному суспільстві"

26 жовтня 2011 р. у Gold-залі "Донбас-Арени" відбудеться 1-а Міжнародна науково-практична конференція "Відповідь на насильство у демократичному суспільстві: інноваційні методи безпеки, програми профілактики злочинності". Захід організовує громадська організація "Союз "Золотой Век Украины" ("ЗОВУ") за підтримки Державної пенітенціарної служби України та БО "Український Центр Порозуміння".

Метою конференції є пошук й обговорення шляхів та методів зниження рівня злочинності на регіональному та загальнодержавному рівнях, скорочення тюремного "населення" та профілактики рецидивної злочинності, ознайомлення з закордонним і вітчизняним позитивним досвідом.

"Ми хочемо не просто зібратися і поговорити, а ухвалити рішення. Тому і запросили на конференцію представників 20 режимних установ. А ще хочемо попрощатися з іміджем Донецька як найкриміногеннішого регіону України. А ще однією білою плямою на мапі регіонів України, де впроваджуються відновні практики, буде менше", - розповідає президент організації "Союз "Золотой Век Украины" Яна Баранова.

Докладніше про участь у конференції.До списку новин »»
© 2010 Український Центр Порозуміння