Від суперництва до співпраці: зміна підходів до розв’язання конфліктів

Новини

11.09.2011. В українських громадах побільшало ведучих відновних практик

9 вересня відбувся тренінг "Відновні практики у громадах", який сприятиме застосуванню відновних практик для ефективного вирішення конфліктних ситуацій. Цей захід є останнім етапом підготовки ведучих відновних практик у громадах. Навчальний курс реалізовувався в рамках проекту "Стратегії міліції з попередження правопорушень серед дітей та молоді. Фаза ІІІ" за підтримки Швейцарської Конфедерації.

Тренери Українського Центру Порозуміння упродовж трьох днів навчали учасників технікам проведення Кіл примирення та Кіл прийняття рішень, Сімейних групових нарад та сімейних медіацій. У травні цього року учасники здобували базові навички з медіації в кримінальних справах, а у червні-серпні застосовували їх на практиці (у своїх громадах).

"Під час тренінгу ми говорили про запоруку успіху роботи медіаторів, про важливість гармонії в житті, про технологію кола як інструмент досягнення консенсусу. Вивчали особливості сімейної медіації: етапи, ключові питання, проблеми і застереження. Перед тим як почати вивчати особливості проведення сімейних групових нарад (СГН), з учасниками ми обговорили що є ідеальною родиною, а що дисфункціональною, і як можна допомогти родинам вийти з кризи. Успіх СГН багато в чому залежить від попередньої роботи координатора, який працює з родиною. Тому ми відпрацювали в парах спілкування координатора з учасниками СГН - дорослими й дітьми", - розповідає Владислава Каневська, виконавчий директор проекту "Стратегії міліції з попередження правопорушень серед дітей та молоді. Фаза ІІІ".

БО «Український Центр Порозуміння»До списку новин »»
© 2010 Український Центр Порозуміння