Від суперництва до співпраці: зміна підходів до розв’язання конфліктів

Новини

12.09.2011. Готується до випуску черговий номер бюлетеню "Відновне правосуддя в Україні"

Ми продовжуємо видання бюлетеню "Відновне правосуддя в Україні". Наразі він виходить у рамках проекту "Стратегії міліції з попередження правопорушень серед дітей та молоді"

Найближчий випуск заплановано на жовтень, тож якщо ви зацікавлені в розміщенні своїх матеріалів у цьому номері - надсилайте їх на електронну адресу uccg@uccg.org.ua із зазначенням теми листа "Матеріал для бюлетеня "Відновне правосуддя в Україні".

Нагадаємо, що для публікації у бюлетені приймаються:

 • новини про важливі заходи у сфері розвитку відновного правосуддя, ювенальної юстиції та захисту прав людини (наприклад: круглі столи, наради, засідання, семінари, тренінги тощо) та анонси заходів;
 • статті та дослідження (у тому числі ті, що вже були надруковані в інших виданнях - за умови згоди автора та відповідного видання, із належно оформленим посиланням);
 • інформація про практичний досвід впровадження відновних підходів та рекомендації фахівців;
  анотації монографій (для розміщення в рубриці "Книжкова полиця");
 • тексти тематичних монографій/посібників (для подання окремих розділів або повних текстів у рубриці "Книжкова полиця");
  інші матеріали, що відповідають тематиці бюлетеня.

Вимоги до матеріалів для розміщення в бюлетені:

 • Матеріали подаються українською чи російською мовами.
 • Обсяг - до 20 аркушів формату А4 (близько 40 тисяч знаків), надрукованих з інтервалом між рядками 1,5, кегль 14 шрифту Times New Roman.
 • Матеріали приймаються в електронному вигляді (файли у форматі doc або rtf).
 • Посилання, фото, таблиці та текст матеріалу в цілому мають бути оформлені відповідно до державних стандартів України для публікацій.
 • Автори мають надати відомості про себе: ПІБ, місце роботи й посада, науковий ступінь та звання (за наявності), контакти (телефон, електронна адреса), а також фотографію портретного типу (у випадку подання статті), розміром не менше 300 dpi.

Редакція залишає за собою право на рецензування, редагування, скорочення та відхилення матеріалів.

Редакція приймає пропозиції щодо розміщення іншої інформації у бюлетені, а також здійснює переклад рекомендованих публікацій (з англійської/німецької/французької мов).

Попередні випуски бюллетеню завантажити та переглянути в зручному форматі з електронним пошуком можна на сайті Українського Центру Порозуміння

БО «Український Центр Порозуміння»До списку новин »»
© 2010 Український Центр Порозуміння