Від суперництва до співпраці: зміна підходів до розв’язання конфліктів

Новини

29.02.2012. КОНФЕРЕНЦІЯ-ФОРУМ «ТВОРИМО БЕЗПЕЧНУ ГРОМАДУ РАЗОМ»

19-20 березня 2012 року в м. Києві Український Центр Порозуміння проводить підсумкову КОНФЕРЕНЦІЮ-ФОРУМ «ТВОРИМО БЕЗПЕЧНУ ГРОМАДУ РАЗОМ», яка має на меті згуртувати всіх небайдужих до створення безпечного і здорового середовища для життя, поділитися успішним досвідом з досягнення порозуміння та поваги до загальнолюдських цінностей. Учасники зможуть ознайомитись із успішними прикладами впровадження Моделі побудови безпечного середовища в різних громадах України через застосування інноваційної, комплексної системи попередження дитячої злочинності.

До участі в конференції запрошені партнери Українського Центру Порозуміння, міжнародні й українські експерти, представники органів влади й правової системи, місцевого самоврядування, громадських організації, соціально відповідального бізнесу, ЗМІ та усі зацікавлені в розвитку безпечного оточення.

Спеціальний гість конференції – п. Жан Зерматтен, Голова комітету ООН з прав дитини. Пан Зерматтен вивчатиме досвід України та розкаже про підхід ООН до попередження злочинності серед неповнолітніх та про приклади його застосування у Швейцарії та країнах ЄС.

У рамках Форуму також відбудуться:

  • «Ярмарок проектів відновного правосуддя», на якому організації, фонди й зацікавлені представники бізнесу зможуть ознайомитись з найкращим досвідом та із цікавими проектними ідеями.
  • Святкування 10-річчя успішної роботи Українського Центру Порозуміння та вручення відзнак за успіхи у просуванні ідей відновного правосуддя у різних галузях життя.
Місце проведення: м. Київ, Український Дім.

Робочі мови: українська, російська, французька.

Детальніше про конференцію-форум та умови участі

До списку новин »»

© 2010 Український Центр Порозуміння